Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 oraz w soboty w godzinach 10-14.
Siedziba firmy
+48 502-876-139

Garwolińska 62b 08-450 Łaskarzew

Serwis i biuro
+48 502-876-139

Anielów 17 08-460 Sobolew

Strony internetowe Zbudujemy dla ciebie stronę szytą na miarę

Jak wygląda początek pracy nad stroną www ? 
Proces realizacji dzielimy na 6 prostych kroków

1. ANALIZA TWOICH POTRZEB I OCZEKIWAŃ

Czy strona www ma być informacyjną wizytówką? Platformą pomagającą w sprzedaży? Czy może angażować Twoich użytkowników dzięki ciekawej treści, zdjęciom?

2. PRZEANALIZOWANIE RYNKU BEZPOŚREDNIEJ KONKURENCJI

Aby skutecznie wesprzeć Twoją firmę musimy określić w którym momencie jesteś teraz i do kogo aspirujesz. Wszystko po to, aby szybciej od rywali zainteresować Klienta twoją propozycją.

3. POMYSŁY DOPASOWANE DO TWOICH KLIENTÓW

Kto jest Twoim docelowym Klientem ? Co lubi ? Na co zwraca uwagę? – ta wiedza sprawi, że przedstawione przez nas projekty graficzne oraz rozwiązania na stronie www są trafne i skuteczne.

4. PRACA NA SPRAWDZONYCH I ORYGINALNYCH NARZĘDZIACH

W dbałości o najwyższy poziom oferowanych usług pracujemy tylko na oryginalnych i sprawdzonych programach oraz technologiach które umożliwiają nam tworzenie nowoczesnych stron www

5. KODOWANIE, TESTOWANIE , POPRAWKI

Wszystko po to by twoja strona www działała poprawnie. Dzięki okresowi testowania zgłaszasz poprawki, uwagi, a my wprowadzamy je w życie.

6. Z CHĘCIĄ UŁATWIMY CI ŻYCIE

Po zakończeniu prac otrzymujesz panel administratora (CMS) dzięki któremu możesz w prosty sposób edytować teksty, zdjęcia na swojej nowej stronie internetowej.

Sklepy Internetowe

Szybkie tempo życia, coraz mniej wolnego czasu oraz zwiększający się komfort i bezpieczeństwo zakupów w sieci sprawiają, że Polacy chętniej kupują on-line.

Tym samym roku na rok coraz więcej firm przenosi część sprzedaży z popularnych portali aukcyjnych do własnego sklepu internetowego. Jeżeli też doszedłeś do wniosku, że to będzie kolejne źródło dochodów Twojej firmy warto abyś pomyślał o sklepie www, który umożliwia:

  • sprawne tworzenie kolejnych kategorii
  • zintegrowanie z programem magazynowym
  • intuicyjne zarządzanie zamówieniami Klientów
  • integrację z kontem Allegro
  • integrację z dostępnymi na rynku systemami płatniczymi

Nie musisz już dłużej szukać, Twój e-commerce jest tutaj.
Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o detalach .

shop

Strony internetowe z panelem CMS

Dzięki panelowi administracyjnemu Klient otrzymuje stronę www, której zawartość może zmieniać w dowolnym momencie. System na którym pracujemy, umożliwia sprawne dodawanie oraz edytowanie struktury strony internetowej. W zależności od potrzeb twojej firmy możemy poszerzyć witrynę o nowe, wcześniej niewykorzystane funkcjonalności, zakładki .

 

Zalety:

Strona jest łatwa w samodzielnej obsłudze – w dowolnym czasie edytujesz zdjęcia , grafiki czy treści na twojej stronie internetowej.

Elastyczna edycja strony www – z biegiem czasu potrzeby Twojej firmy ulegają zmianom , co wymaga dodania , edytowania zakładek na stronie www , w prosty szybki sposób możemy zareagować na twoje sugestie.

Dostęp do najnowszych technologii – system jest na bieżąco aktualizowany , dzięki czemu masz dostęp na najnowszych rozwiązań.