O nas

SŁÓW PARĘ O INTRAKOMP

INTRAKOMP swoją historię zaczyna w czerwcu 2016 roku. Na samym początku oferowaliśmy o wiele więcej usług niż w chwili obecnej. Z czasem część usług zostało całkowicie wycofanych z naszej oferty. Na ich miejsce pojawiały się inne, które często spotykał taki sam los jak ich poprzedniczki.  Aktualnie znaleźliśmy już swoje miejsce na rynku i oferujemy państwu usługi wysokiej jakości. W trakcie naszego rozwoju wprowadziliśmy na rynek marki własne o których napiszemy później. Na chwilę obecną największym działem firmy jest serwis elektroniki użytkowej tj.: laptopy, komputery, telefony, tablety czy konsole. Wykonujemy także naprawy elektroniczne wszelkiego rodzaju elektroniki drobnej tj.: sterowniki.

Następnym najbardziej rozwojowym działem w naszej firmie są usługi informatyczne dla firm.  Nasi klienci działają między innymi w przemyśle ciężkim, usługach transportowych, spedycji, handlu, przemyśle farmaceutycznym i obuwniczym, przetwórstwie odpadów komunalnych a także w obrocie paliwami i budownictwie. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania oraz częściowe zapotrzebowanie na usługi czy sprzęt. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w tej zakładce.

Rozwojowym działem jest Druk 3D prowadzony na rynek pod marką M&M Wydruki 3D. Cały czas powiększamy nasz park maszyn  w sprzęt wysokiej jakości, aby sprostać największym  i ultra precyzyjnym zamówieniom od naszych klientów. Oferujemy druk w technologii FDM z PLA, PET, ABS, ASA, Hips, Nylon i PP oraz SLA z żywicy światłoutwardzalnej. Drukujemy części i elementy do samochodów i autobusów, obudowy do urządzeń prototypowych, modele części przedprodukcyjnych, figurki kolekcjonerskie oraz materiały reklamowe. Współpracujemy z inżynierami i projektantami 3D dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym projektom. Wykonujemy zamówienia zarówno nisko seryjne jak i wysoko seryjne dzięki czemu każdy klient może na nas liczyć. Więcej na temat usług druku 3D znajdą państwo pod tym linkiem.

Jesteśmy także właścicielami takich marek jak:

  • FrinoSystemy alarmowe i dozór wizyjny
  • Gorilla Mobile – Akcesoria GSM


Pod marką Frino oferujemy Państwu systemy zabezpieczeń w postaci alarmów, systemu dozoru wizyjnego, instalacje techniczne oraz instalacje RTV-SAT. Aktualnie Frino jest podczas ciągłego i dynamicznego rozwoju. W niedalekiej przyszłości opuści grono marek firmy INTRAKOMP i stanie się pełnoprawną firmą oferującą jeszcze szerszy zakres usług i rozwiązań.

Gorilla Mobile jest marką oferującą akcesoria GSM wysokiej jakości w przystępnej cenie. W ofercie znajdziecie państwo takie produkty jak:  kable USB, uchwyty samochodowe, ładowarki samochodowe, słuchawki przewodowe i bezprzewodowe. Flagowym produktem w chwili obecnej są nasze kable USB o podwyższonej wytrzymałości i wysokiej jakości wykonania.

Wszystkie produkty naszych marek mogą państwo znaleźć w naszym sklepie online oraz na Allegro.

Nasza historia cały czas jest pisana przez nas i naszych klientów. Chcieli byśmy zaprosić także Państwo oraz Państwa firmy do tworzenia naszej historii. Z pewnością uda nam się stworzyć coś pięknego.

INTRAKOMP – Technologia na wyciągnięcie ręki.

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA

Terminowość

Terminowe oddanie sprzętu po naprawie jest jedna z cech która nas wyróżnia.

Wysoka jakość

Do wszystkich napraw wykonywanych w naszym serwisie używamy podzespołów wyłącznie najwyższej jakości.

Specjaliści

W naszym zespole znajdą państwo specjalistów z wielu kierunków elektroniki.

Przystępna cena

Wszelkie naprawy w naszym serwisie wyceniane są indywidualnie biorąc pod uwagę przystępność ceny dla klienta.

Szybka naprawa

Serwis sprzętu nie musi trwać długo. Sprzęt może być do odbioru nawet na następny dzień.

Gwarancja

Na wszelkie naprawy dokonane w naszym serwisie udzielamy pisemnej gwarancji co świadczy o wysokiej jakości naszych usług.

Mówią o nas