An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

Obsługa informatyczna

Najwyższej klasy usługi informatyczne dla małych oraz średnich przedsiębiorców

Obsługa IT

Profesjonalna pomoc

Szybka reakcja na zgłoszenia

Obsługa informatyczna firm Łaskarzew. W dzisiejszych czasach Obsługa IT to podstawa działalności każdej firmy. Posiadając dobre zaplecze informatyczne zapewniamy sobie wygodę oraz komfort pracy na najwyższym poziomie. Dobra firma informatyczna jest w stanie zapewnić wszelkie narzędzia oraz informacje niezbędne do prowadzenia biura tak aby użytkownicy mogli skupić się w 100% na wykonywanej pracy a ich wydajność była jak najwyższa.

Nasza firma informatyczna zapewnia wysoki standard pomocy dla firm jak i instytucji. W ramach naszej działalności zapewniamy usługi typu: helpdesk, administrowanie sieciami komputerowymi, obsługę serwerów, zabezpieczenia przed zagrożeniami czyhającymi w Internecie, tworzenie stron oraz sklepów Internetowych, doradztwo oraz pełen zakres typu Outsorsing IT na terenie powiatu Garwolińskiego i okolic.

Zapewniamy szybką reakcje na zgłoszenia naszych klientów. Oferujemy pomoc zdalną jak i bezpośrednią. Staramy się aby nasze działania były jak najmniej widoczne i nie rzutowały na czas pracy użytkowników lub samego biura. Dlatego w miarę możliwości wszelkie zgłaszane problemy rozwiązujemy zdalnie, tak aby ograniczyć czas przestoju spowodowanego awarią. W razie potrzeby nasi informatycy są do dyspozycji, służą pomocą oraz doradztwem.

Obsługa serwerów oraz sieci

Harmonogram wykonywanych prac

Zakup i konfiguracja sprzętu

Dla nowych jak i istniejących firm lub instytucji, oferujemy usługi z zakresu zakupu, instalacji oraz konfiguracji serwerów zgodnie z wcześniej ustalonymi wytycznymi. Oferujemy również późniejszą administrację, obsługę oraz serwis. Działanie każdego serwera musi być stale monitorowane a oprogramowanie aktualizowane wraz z programem antywirusowym oraz firewallem. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy unikatowe rozwiązania co do bezpieczeństwa naszych serwerów. Oferujemy również nasze już skonfigurowane serwery w profesjonalnej serwerowni dla naszych klientów, na potrzeby strony internetowej lub dla mocy obliczeniowej.

W celu zminimalizowania przestojów związanych z pracami konserwacyjnymi lub awariami, ustalamy datę oraz czas rozpoczęcia prac. Dzięki temu możemy ograniczyć niedostępność usług do zera. Prace nad sprzętem, serwerami lub innymi urządzeniami możemy przeprowadzać poza godzinami pracy obsługiwanej firmy. Wiemy jak ważną rzeczą przy obecnym rynku jest stała dostępność usług informatycznych, dlatego ustalamy harmonogram tworzenia kopii zapasowej danych tzw. backup danych. Kopie zapasowe w dzisiejszych czasach jest to wymóg który każdy przedsiębiorca powinien uwzględniać w swoich planach.

Do naszych klientów  kierujemy ofertę zakupu sprzętu komputerowego w konkurencyjnych cenach. Każdy nowo zakupiony sprzęt składamy, konfigurujemy, instalujemy system, oprogramowanie oraz przystosowujemy do wymogów, tak aby był gotowy do pracy w momencie przekazania go w Państwa ręce. Posiadamy  doświadczenie w serwisowaniu, konfiguracji oraz obsługi biura. Zaufało nam już wiele firm. Przez lata zdobyliśmy odpowiednią wiedzę aby sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Staramy się ciągle doskonalić, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje oraz wiedzę przez kursy oraz praktykę. Jesteśmy firmą która stawia na najnowsze rozwiązania technologiczne i staramy się wprowadzać nowinki w życie tak aby każdy klient był zadowolony z naszych usług.