Druk, modelowanie i grafika 3D – M&M 3D

W zakres usług świadczonych przez M&M 3D wchodzą druk 3D oraz modelowanie 3D. Wydruki 3D powstają w technologiach FDM, a każda nasza drukarka to nowoczesny sprzęt, pozwalający nam realizować zlecenia precyzyjnie i sprawnie. Posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu oferujemy drukowanie profesjonalne, a także ze świeżym i kreatywnym spojrzeniem na temat. Współpraca z grafikami i specjalistami posiadającymi duże umiejętności w zakresie projektowania, daje nam możliwość tworzenia modeli odpowiadających potrzebom Klienta. Realizujemy również zlecenia nietypowe, jednostkowe czy eksperymentalne.

 

Niektóre nasze produkty znajdziesz w naszym SKLEPIE i na platformie Allegro!

Modelowanie 3D

Drukowanie 3D

Materiały Fiberlogy

Jeśli nie masz czasu bądź umiejętności aby zaprojektować w programie 3D produkt jakiego potrzebujesz – jesteśmy w stanie wykonać to za Ciebie. Nasi graficy wykonają szybko i profesjonalnie modele przygotowane do druku prosto z pomysłu klienta, po przedstawieniu nam wzoru elementu, szkicu lub zdjęć z wymiarami.

Profesjonalne i szybkie wydruki 3D w technologii FDM dla firm oraz klientów indywidualnych. Polecamy nasze usługi dla małych i średnich firm, agencji kreatywnych, filmowców, architektów, inżynierów, designerów, artystów, kół naukowych, hobbystów czy modelarzy.

Do wszystkich wydruków wykorzystujemy wyłączenie materiały wysokiej jakości które dostarcza nam firma Fiberlogy dzięki czemu możemy państwu zaoferować szeroką gamę materiałów i kolorów. Produkty firmy Fiberlogy oferujemy również w naszym sklepie internetowym.